FDR Auctions
De Entree 236, 1101 EE Amsterdam-Zuidoost, tel: 020 642 26 87

Registreer en ontvang een actueel aanbod van de veilingen van FDR Auctions. Wij hebben meerdere keren per maand bijzondere faillissementsveilingen

Registeer Login

Actieve Veilingen

88: Logifact Group B.V. / CXS B.V.

Logifact Group B.V. / CXS B.V.

De inventaris w.o. kantoormeubilair en ca. 20 div. pc’s

Onderwijsboulevard 572 te (5223 DN) 's-Hertogenbosch

Start :
Einde veiling

Aankomende Veilingen

Actieve kavels

Litho in lijst

start:
starttime
Sluitings datum:

Laptop

start:
starttime
Sluitings datum:

Ets

start:
starttime
Sluitings datum:

Litho in lijst

start:
starttime
Sluitings datum:

Gouache

start:
starttime
Sluitings datum:

Zeefdruk

start:
starttime
Sluitings datum:

Olieverf op paneel

start:
starttime
Sluitings datum:

Olieverf op paneel

start:
starttime
Sluitings datum:

Netwerkserver

start:
starttime
Sluitings datum:

Netwerkserver

start:
starttime
Sluitings datum:

Gesloten Veilingen

58: PBO Bouw Rosmalen B.V. (Aantal kavels: 0)

Deze veiling is gesloten.
(klik hier voor meer informatie)

59: Bouwbedrijf Van Bree B.V. (Aantal kavels: 0)

Deze veiling is gesloten.

62: GEKO Plastic Recycling B.V. (Aantal kavels: 0)

Deze veiling is gesloten.

85: Timmerindustrie Batavia B.V. (Aantal kavels: 260)

Deze veiling is gesloten.
Uitlevering: 24 februari 2014, 10.00 - 16.00
Adres: De Akker 16 te (1757 PE) OUDESLUIS

86: Wassink Zonne Energie B.V. (Aantal kavels: 116)

Deze veiling is gesloten.
Uitlevering: 3 maart 2014, 10.00 - 16.00 u
Adres: Hanzeweg 35-S te (3771 NG) BARNEVELD